OCMW Sint-Genesius-Rode

Adres van het OCMW in Sint-Genesius-Rode

Dorpsstraat 74
1640
Sint-Genesius-Rode
Bekijk alle Openbare Centra voor Maatschappelijk Welzijn in de provincie:

Bekijk de openingsuren van het Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn (OCMW) in Sint-Genesius-Rode

Kalender, aanbeveling afspraak te maken

Veelgestelde vragen

Het Openbaar Centrum voor Maatschappelijke Welzijn Sint-Genesius-Rode kan je een brede waaier aan financiële, juridische en administratieve hulp bieden. Ook socioprofessionele integratie behoort tot de opdracht van het OCMW van Sint-Genesius-Rode.

Het Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn in Sint-Genesius-Rode bepaalt niet de bedragen van de financiële bijstand, deze worden beoordeeld op nationaal niveau vastgesteld:

  • Voor een alleenstaande (categorie 2) bedraagt het leefloon op € 1367,34 per maand.
  • Voor een samenwonende persoon (categorie 1) betaalt het OCMW van Sint-Genesius-Rode 911,56 per maand.
  • Een samenwonende met minstens één persoon ten laste ontvangt 1847,89 per maand.

Wil je meer weten over de bijstand van het OCMW? Lees dan hier hoeveel je van het OCMW krijgt.

Het OCMW in Sint-Genesius-Rode kan je helpen met schuldbemiddeling en budgetbegeleiding..

Het adres van het OCMW in Sint-Genesius-Rode is: .

Neem op zijn minst een identiteitsbewijs mee. Als het om een nieuw dossier gaat, is het nuttig om zoveel mogelijk informatie mee te brengen om je financiële situatie vast te stellen, zoals: je huurcontract met het bedrag van je huur, gezinssamenstelling, medische kosten, schoolkosten, enz. …. Een volledige lijst van de nodige documenten kan worden verstrekt door het Sint-Genesius-Rode OCMW, afhankelijk van de reden van je bezoek.

Ga voor meer informatie naar de website van de gemeente Sint-Genesius-Rode

Helaas hebben we de gegevens voor deze website nog niet opgeslagen. Zoek in een browser met Google of Bing.

Ga je verhuizen? Bekijk andere Openbare Centra voor Maatschappelijk Welzijn in de regio.

Neem contact op met OCMW Sint-Genesius-Rode via e-mail

Neem telefonisch contact op met OCMW Sint-Genesius-Rode

Je kunt het OCMW in Sint-Genesius-Rode bereiken op :